Piąte Adwokackie Mistrzostwa Polski w Półmaratonie

Z przyjemnością pragnę poinformować i zarazem zaprosić do udziału w V Adwokackich Mistrzostwach Polski w Półmaratonie, które odbędą się w dniach 10–13 września 2020 r., a zorganizowanych wspólnie przez Zielonogórską Izbę Adwokacką i Naczelną Radą Adwokacką.

Z uwagi na zagrożenie pandemiczne zawody odbędą się w formule biegu „korespondencyjnego”: każdy uczestnik sam wyznacza sobie trasę i początek biegu (przy uwzględnieniu powyższych terminów), a następnie za pomocą udostępnionej uczestnikom aplikacji przesyła dane organizatorom. Mając do wyboru albo rezygnację w 2020 roku z organizacji tej cyklicznej imprezy, albo przeprowadzenie jej w sposób bezpieczny, choć „niestandardowy”, zdecydowaliśmy o jej kontynuacji w nowej formule.

Do zaproszenia dołączam oficjalny plakat Adwokatów V Mistrzostwa Polski w Półmaratonie – Zielona Góra 2020 prosząc o rozpropagowanie informacji o naszym biegu w dostępnych środkach komunikacji, takich jak oficjalna strona internetowa Państwa Izby, Facebook i innych portalach społecznościowych.

Szczegóły, zapisy i regulamin dostępne na stronie www.polmaratonzielonogorski.pl.

Z koleżeńskim pozdrowieniem

Dziekan ORA w Zielonej Górze
adw. Krzysztof S. Szymański

Przewodniczący Komisji Sportu i Turystyki
ORA w Zielonej Górze
adw. Jacek Dużyński

Udostępnij:

Podobne informacje w kategorii: , ,

VII Otwarty Halowy Turniej Prawników w Tenisie

Zaproszenie na VII Otwarty Halowy Turniej Prawników w Tenisie

W dniach 11-12 grudnia 2021 r. na terenie obiektu sportowego Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego pod adresem Konstantynów 1K, 20-708 Lublin odbędzie się VII Otwarty Halowy Turniej Prawników w Tenisie o puchar Dziekana Rady OIRP w Lublinie i Dziekana Rady Izby Adwokackiej w Lublinie.

Uczestnicy będą mieli do dyspozycji 4 korty tenisowe z nawierzchnią typu „sztuczna trawa” w nowoczesnej hali.

Turniej jest przeznaczony dla amatorów tenisistów reprezentujących zawody prawnicze tj. radców prawnych, adwokatów, sędziów, prokuratorów, komorników, doradców podatkowych, notariuszy, asesorów, referendarzy, aplikantów wszystkich profesji prawniczych, a także studentów prawa oraz gości – sponsorów.

Gramy singla w kategoriach: kobiety Open, mężczyźni Open i mężczyźni 50+.

Celem turnieju jest popularyzacja tej pięknej dyscypliny sportu, wyłonienie najlepszych tenisistów wśród uczestników, a także sportowa rywalizacja i okazja do towarzyskiego spotkania oraz integracji prawników wszystkich profesji.

Liczymy na silną reprezentację naszego samorządu oraz gorące kibicowanie wszystkim zawodnikom.

W załączeniu znajdują się dokumenty, z którym i startujący powinni się zapoznać oraz karta zgłoszenia, którą należy wypełnić i odesłać mailem wraz z potwierdzeniem wpłaty na adres:
komisjasportu@oirp.lublin.pl

Zgłoszenia będą przyjmowane do dnia 3 grudnia 2021 r. (piątek).

W sytuacjach losowych możliwe jest późniejsze zgłoszenie.

Udostępnij: