Karty sportowo-rekreacyjneOkręgowa Rada Adwokacka zawiadamia uprzejmie, że z dniem 1 czerwca 2018 roku został udostępniony program kart sportowo-rekreacyjnych FitProfit/FitSport.

W ramach jednej karty będziecie Państwo mogli korzystać z wielu dyscyplin takich jak m.in.: fitness, basen, siłownia, aqua aerobik, sauna, joga, taniec, pilates, sztuki walki.

Cena karty nielimitowanej FitProfit: 125,00 zł – wyszukiwarka obiektów FitProfit: http://www.fitprofit.pl/obiekty

Cena karty na 8 wejść FitSport: 59,00 zł – wyszukiwarka obiektów FitSport: http://www.kartafitsport.pl/obiekty

W przypadku pytań prosimy o kontakt pod adresem sport@ora.lublin.pl.
Informacje o programie:
• Uruchomienie programu nastąpiło 1 czerwca 2018 roku.
• Zgłoszenia dokonane do 8 dnia miesiąca pozwalają na korzystanie z programu od 1 dnia kolejnego miesiąca. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem https://form.jotformeu.com/81543085883363.
• Otrzymane zgłoszenia przekazywane są do realizatora programu.
• Realizator (firma VanityStyle) przesyła na indywidualne adresy e-mail osób zgłoszonych wiadomość z linkiem aktywacyjnym, umożliwiającym dostęp do dedykowanej platformy internetowej, gdzie po zalogowaniu zapoznają się Państwo z warunkami cenowymi i dokonają zakupu wybranej karty sportowo-rekreacyjnej poprzez system PayU.
• Mail z linkiem aktywacyjnym zostanie wysłany przez firmę VanityStyle z adresu: Noreply <evsnoreply@vanitystyle.pl>, temat: Mail inicjujący – platforma eVanityStyle.
• Termin dokonywania płatności: do 14 dnia każdego miesiąca (na miesiąc następny). Uczestnik programu samodzielnie opłaca abonament poprzez system PayU. Nieopłacenie abonamentu w wyznaczonym terminie jest traktowane jako rezygnacja w udziału w programie.
Karty sportowo-rekreacyjne będą dostępne do odbioru po 29 dniu każdego miesiąca w biurze Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie. Uwaga! Brak możliwości odbioru karty pocztą.
• Członek uczestniczący w programie będzie miał możliwość zgłoszenia osoby towarzyszącej oraz dziecka. Prosimy o sprawdzenie warunków zgłoszenia osoby towarzyszącej/dziecka na platformie eVanityStyle.
• Regulamin korzystania z programu dostępny jest pod adresem https://www.fitprofit.pl/regulamin.Udostępnij: