Hej choinka, choinka!

Po raz kolejny w niedzielę 2 lutego 2020 roku pociechy członków Izby Adwokackiej w Lublinie bawiły się na corocznej imprezie choinkowej organizowanej przez Okręgową Radę Adwokacką w Lublinie.

Zabawa skierowana była do dzieci oraz wnuków adwokatów i aplikantów adwokackich, których cała rzesza przybyła tego dnia do Hotelu Ibis Styles w Lublinie. Dzieciaki brały udział w wielu przygotowanych na ten dzień zabawach, konkursach, śpiewały piosenki wraz z grupą animatorów, a co odważniejsze zdecydowały się na malowanie twarzy.

Towarzyszący im dorośli mogli w tym czasie spędzić czas w kuluarach na rozmowach przy kawie i ciastkach. Oczywiście momentem kulminacyjnym zabawy było rozdanie przez św . Mikołaja paczek z prezentami. Nie obyło się bez śmiechu i radości zwłaszcza z otrzymanego prezentu , ale też i lekkiego przerażenia maluchów , które pierwszy raz zobaczyły wielką ubraną na czerwono postać z siwa brodą. Z kronikarskiego obowiązku wspomnieć muszę o fontannie z czekoladą, która była oblegana zarówno przez dzieci jak też i dorosłych.

Ponad trzygodzinna impreza cieszyła się dużą popularnością. Samych dzieci było 160, a jak dodamy do tego opiekunów to stworzyliśmy całkiem pokaźna grupę. Jest to już kolejna impreza organizowana przez Okręgową Radę Adwokacką mająca na celu integrację środowiska adwokackiego.

Adw. Maciej Chorągiewicz
Członek ORA w Lublinie

Udostępnij: