Podobne informacje w kategorii: ,

Zaproszenie na Piknik z okazji Dnia Dziecka


W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie zapraszam wszystkich adwokatów oraz aplikantów adwokackich wraz z dziećmi, wnukami na organizowany przez Okręgową Radę Adwokacką piknik z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w sobotę 8 czerwca 2019 roku o godzinie 10.30 w Zoo w Wojciechowie (adres: 24-204 Wojciechów - kierunek na Nałęczów)

Jak zwykle organizatorzy zapewniają dla dzieci wiele atrakcji, a jedną z nich będzie niewątpliwie oglądanie dzikich zwierząt mieszkających w zoo. Oczywiście przewidzianych jest wiele gier i zabaw organizowanych przez niezawodnych animatorów jak choćby przeciąganie liny, rzucanie balonami z wodą, wyścig w workach, wyścig na piłkach, bieg na 50 m, tor przeszkód, skakanie na 3 metrowej skakance, narty dwuosobowe, zabawy z chustą, mecz piłkarski i zbijak. Dzieci na pewno ucieszy niezwykle popularne malowanie twarzy i modelowanie baloników. W tym roku po raz pierwszy dzieci będą mogły również robić maskotki, a także dla dziewczynek (mam tu na myśli też mamy i babcie) przewidziane jest robienie warkoczyków. Całość zabawy zwieńczy rozbijanie piniaty

Zabawy odbywać się będą w konwencji piknikowej, na świeżym powietrzu. Mam nadzieję, że pogoda dopisze. W planie jest ognisko, na którym można będzie upiec sobie kiełbaski, a dla dzieci będą napoje oraz przekąski.

Koszt imprezy to 15 złotych od dziecka. Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenia do dnia 5 czerwca 2019 roku na mój adres mailowy adw.maciej_choragiewicz@o2.pl (uwaga! po "maciej" znajduje się znak "_" - podkreślenia) z dopiskiem „Dzień dziecka”. Potwierdzenia zgłoszeń dzieci nie wysyłam. W zgłoszeniu proszę o podanie imion i nazwisk osób biorących udział w imprezie. W przypadku rezygnacji z udziału w imprezie wpisowe nie będzie zwracane.

Wpłaty za uczestnictwo proszę uiszczać w księgowości ORA w Lublinie lub na numer rachunku bankowego ORA Lublin: SBP Spółdzielczy Bank Powiatowy w Piaskach, oddział Lublin 49 8689 0007 7000 4528 2000 0010

Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

adw. Maciej Choragiewicz
Członek ORA w Lublinie

Udostępnij:

Zabawa choinkowa 2020

Szanowne Koleżanki i Koledzy Adwokaci oraz Aplikanci Adwokaccy!

Po raz kolejny w imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie zapraszam Państwa wraz z dziećmi na zabawę choinkową, która odbędzie się w dniu 2 lutego 2020 roku (w niedzielę) w godzinach od 11.00 do 14.00 w hotelu Ibis Styles Lublin Stare Miasto przy Alei Solidarności 7 w Lublinie (Hotel dysponuje bezpłatnym parkingiem na 90 samochodów).

W tym roku sponsorem naszej zabawy jest M. i R. Prasek Sp. J. Monika Prasek i Robert Prasek Dealer Peugeot z siedzibą w Lublinie ul. Wł. Grabskiego 25, 20-330 Lublin.

Niezawodna grupa czterech animatorów przygotowała zabawę dla dzieci pod tytułem „Podwodny Świat”, a w niej zaplanowany jest taniec wodnych kropek, zagadki-morskie zwierzęta, ryby w sieci, rzucanie perłami, taniec z szarfami, zabawa w rekina. W związku z tym miło będą widziane odpowiednie przebrania dzieci. Oprócz tych zabaw tradycyjnie przewidziane jest malowanie twarzy i …specjalnie dla łasuchów wyczekiwana fontanna z czekoladą.

Dla opiekunów oraz dzieci zapewniony jest poczęstunek. Będzie również dla nas dostępna restauracja hotelowa.

Osoby zainteresowane udziałem w zabawie choinkowej proszone są o zgłoszenie przybycia z podaniem ilości dzieci oraz ich imion i nazwisk do dnia 27 stycznia 2019 roku (z uwagi na konieczność wcześniejszego zamówienia paczek z prezentami) z dopiskiem w tytule maila „Choinka 2020” na mój adres mailowy adw.maciej_choragiewicz@o2.pl oraz dowodem uiszczenia opłaty od każdego dziecka w kwocie 15 złotych płatnych przy zapisie dzieci na zabawę choinkową na rachunek ORA w Lublinie w: Spółdzielczym Banku Powiatowym w Piaskach, oddział Lublin: 49 8689 0007 7000 4528 2000 0010. Do przelewu proszę wpisać imię i nazwisko dziecka oraz tytuł „Choinka 2020”.

Uwaga! Nie wysyłam potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Adw. Maciej Chorągiewicz
Członek ORA w Lublinie

Udostępnij: