Podobne informacje w kategorii: ,

Zaproszenie na Piknik z okazji Dnia Dziecka


W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie zapraszam wszystkich adwokatów oraz aplikantów adwokackich wraz z dziećmi, wnukami na organizowany przez Okręgową Radę Adwokacką piknik z okazji Dnia Dziecka, który odbędzie się w sobotę 8 czerwca 2019 roku o godzinie 10.30 w Zoo w Wojciechowie (adres: 24-204 Wojciechów - kierunek na Nałęczów)

Jak zwykle organizatorzy zapewniają dla dzieci wiele atrakcji, a jedną z nich będzie niewątpliwie oglądanie dzikich zwierząt mieszkających w zoo. Oczywiście przewidzianych jest wiele gier i zabaw organizowanych przez niezawodnych animatorów jak choćby przeciąganie liny, rzucanie balonami z wodą, wyścig w workach, wyścig na piłkach, bieg na 50 m, tor przeszkód, skakanie na 3 metrowej skakance, narty dwuosobowe, zabawy z chustą, mecz piłkarski i zbijak. Dzieci na pewno ucieszy niezwykle popularne malowanie twarzy i modelowanie baloników. W tym roku po raz pierwszy dzieci będą mogły również robić maskotki, a także dla dziewczynek (mam tu na myśli też mamy i babcie) przewidziane jest robienie warkoczyków. Całość zabawy zwieńczy rozbijanie piniaty

Zabawy odbywać się będą w konwencji piknikowej, na świeżym powietrzu. Mam nadzieję, że pogoda dopisze. W planie jest ognisko, na którym można będzie upiec sobie kiełbaski, a dla dzieci będą napoje oraz przekąski.

Koszt imprezy to 15 złotych od dziecka. Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenia do dnia 5 czerwca 2019 roku na mój adres mailowy adw.maciej_choragiewicz@o2.pl (uwaga! po "maciej" znajduje się znak "_" - podkreślenia) z dopiskiem „Dzień dziecka”. Potwierdzenia zgłoszeń dzieci nie wysyłam. W zgłoszeniu proszę o podanie imion i nazwisk osób biorących udział w imprezie. W przypadku rezygnacji z udziału w imprezie wpisowe nie będzie zwracane.

Wpłaty za uczestnictwo proszę uiszczać w księgowości ORA w Lublinie lub na numer rachunku bankowego ORA Lublin: SBP Spółdzielczy Bank Powiatowy w Piaskach, oddział Lublin 49 8689 0007 7000 4528 2000 0010

Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

adw. Maciej Choragiewicz
Członek ORA w Lublinie

Udostępnij: