XV Bieg Narciarski im. adwokata Ryszarda Porzyckiego

Ach jak przyjemnie… jest biegać na nartach!!!

15 edycja – mały jubileusz Biegu Narciarskiego
o Puchar im. adwokata Ryszarda Porzyckiego

Bieganie na nartach jest jednym z najwspanialszych sposobów zimowej turystyki, rekreacji i odpoczynku na świeżym powietrzu. Kontaktu z naturą. Sportem łatwym, nieurazowym, znakomicie poprawiającym kondycję i samopoczucie. Przyjedźcie, zabierzcie bliskich – pomożemy wybrać sprzęt, nauczymy podstaw techniki, wyswatamy was z narciarstwem biegowym. „Biegowe” nie oznacza, że trzeba biegać… można też chodzić. Ważne, by się ruszać.

  • Termin: 2–6 stycznia 2020 r.
  • Miejsce: Jakuszyce Hotel BIATHLON Sport & Spa
  • Koszt: 750 zł/osobę, 360 zł/dziecko do lat 10, dziecko do lat 3 – bez opłat
  • Wpisowe 80 zł (sam udział w zawodach dla osób spoza uczestników weekendu)

Pełną informację znajdą Państwo w załączonym komunikacie oraz na formularzu zgłoszeniowym.

Udostępnij:

Podobne informacje w kategorii:

Zabawa choinkowa 2020

Szanowne Koleżanki i Koledzy Adwokaci oraz Aplikanci Adwokaccy!

Po raz kolejny w imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie zapraszam Państwa wraz z dziećmi na zabawę choinkową, która odbędzie się w dniu 2 lutego 2020 roku (w niedzielę) w godzinach od 11.00 do 14.00 w hotelu Ibis Styles Lublin Stare Miasto przy Alei Solidarności 7 w Lublinie (Hotel dysponuje bezpłatnym parkingiem na 90 samochodów).

W tym roku sponsorem naszej zabawy jest M. i R. Prasek Sp. J. Monika Prasek i Robert Prasek Dealer Peugeot z siedzibą w Lublinie ul. Wł. Grabskiego 25, 20-330 Lublin.

Niezawodna grupa czterech animatorów przygotowała zabawę dla dzieci pod tytułem „Podwodny Świat”, a w niej zaplanowany jest taniec wodnych kropek, zagadki-morskie zwierzęta, ryby w sieci, rzucanie perłami, taniec z szarfami, zabawa w rekina. W związku z tym miło będą widziane odpowiednie przebrania dzieci. Oprócz tych zabaw tradycyjnie przewidziane jest malowanie twarzy i …specjalnie dla łasuchów wyczekiwana fontanna z czekoladą.

Dla opiekunów oraz dzieci zapewniony jest poczęstunek. Będzie również dla nas dostępna restauracja hotelowa.

Osoby zainteresowane udziałem w zabawie choinkowej proszone są o zgłoszenie przybycia z podaniem ilości dzieci oraz ich imion i nazwisk do dnia 27 stycznia 2019 roku (z uwagi na konieczność wcześniejszego zamówienia paczek z prezentami) z dopiskiem w tytule maila „Choinka 2020” na mój adres mailowy adw.maciej_choragiewicz@o2.pl oraz dowodem uiszczenia opłaty od każdego dziecka w kwocie 15 złotych płatnych przy zapisie dzieci na zabawę choinkową na rachunek ORA w Lublinie w: Spółdzielczym Banku Powiatowym w Piaskach, oddział Lublin: 49 8689 0007 7000 4528 2000 0010. Do przelewu proszę wpisać imię i nazwisko dziecka oraz tytuł „Choinka 2020”.

Uwaga! Nie wysyłam potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia.

Adw. Maciej Chorągiewicz
Członek ORA w Lublinie

Udostępnij: