Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Strona główna / Aktualności / Sport / Zaproszenie na XI Bieszczadzki Rajd Polańczyk 2018

Zaproszenie na XI Bieszczadzki Rajd Polańczyk 2018

Poniedziałek, 23 07 2018, 07:58

Zaproszenie

Okręgowa Rada Adwokacka w Rzeszowie oraz Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej mają zaszczyt zaprosić wszystkich adwokatów i aplikantów adwokackich wraz z rodzinami i przyjaciółmi na XI Bieszczadzki Rajd połączony ze szkoleniem, który odbędzie się w dniach 11-14 października 2018 r. w Hotelu „Skalny” w Polańczyku. 


Uczestnicy Rajdu, podobnie jak w ubiegłym roku, zakwaterowani zostaną w hotelu „Skalny” w Polańczyku, z okien którego podziwiać można piękną panoramę Jeziora Solińskiego.

W czwartkowy wieczór powitamy gości uroczystą kolacją i dyskoteką, której tematem będzie „MUZYKA LATINO”. Każdy z uczestników będzie mógł zatańczyć w rytmach samby i innych gorących południowych przebojach. Mile widziane będą odpowiednie stroje.

W piątkowy poranek, pod opieką profesjonalnych przewodników, wyruszymy po drodze odwiedzić Wysokie Bieszczadzkie Połoniny. Po powrocie czekać na nas będzie kocioł z gorącą zupą. Zwieńczeniem dnia będzie Bal Dziekański przy dźwiękach muzyki na żywo.

Trzeciego dnia na malownicze bieszczadzkie szlaki wyruszymy w poszukiwaniu jesiennych krajobrazów, a wieczorem pożegnamy Polańczyk grillową biesiadą.

Koszt uczestnictwa w rajdzie i szkoleniu wynosi 680 zł od osoby i obejmuje zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych, wyżywienie, udział we wszystkich imprezach i szkoleniach przewidzianych przez organizatorów, a także ubezpieczenie, opiekę przewodnika, bezpłatne korzystanie z basenu i sauny oraz 10% rabat na zabiegi SPA. Odpłatność za dzieci do lat 12 wynosi 50% kosztów uczestnictwa.

Opłatę za Rajd należy uiścić bezpośrednio na rachunek Hotelu „Skalny” najpóźniej do dnia 15 września 2018 r.

Wpłaty należy dokonać na nr konta: Agencja Turystyczna Bieszczady Adventure PKO BP 52 1020 2980 0000 2102 0018 0463.

W tytule wpłaty należy podać: „ORA RAJD 11-14.10.2018” oraz pełne imiona i nazwiska uczestników za których dokonano wpłaty.

W razie rezygnacji z udziału w szkoleniu i rajdzie po dniu 15 września 2018 r. ewentualny zwrot części opłaty proszę uzgadniać z Hotelem.

Faktury dla uczestników Rajdu wystawia Hotel.

Uczestnictwo w Rajdzie i szkoleniu można zgłaszać wyłącznie na formularzu zgłoszenia.

Formularz zgłoszenia, kopię dowodu wpłaty oraz formularz zakwaterowania należy przesłać do Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie, ul. Litewska 4/8, 35-302 Rzeszów lub na adres e-mail: ora.rzeszow@adwokatura.pl – w terminie do dnia 15 września 2018 r. (ilość miejsc jest ograniczona – o udziale w rajdzie decydować będzie kolejność zgłoszeń).

Ze względów organizacyjnych prosimy o bezwzględne dotrzymanie terminu zgłoszenia uczestnictwa.

W przypadku rezerwacji pobytu, po tym terminie, Organizator nie zapewnia dla uczestnika rajdu pakietu startowego.

Niezbędnych informacji w sprawach organizacyjnych udzielać będzie Komandor Rajdu adw. Paweł Surmacz – tel. 512-293-760 oraz Biuro ORA w Rzeszowie – tel. 17-853-50-78, 17-852-81-41 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej: ora.rzeszow@adwokatura.pl.

Szczegółowe informacje wraz z programem rajdu, formularzem zgłoszeniowym oraz kartą zakwaterowania znajdują się również na stronach internetowych: www.ora.rzeszow.pl i www.adwokatura.pl.


Organizatorzy przewidują możliwość modyfikacji programu rajdu i szkolenia w zależności od warunków atmosferycznych.


Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy!


Za Komitet Organizacyjny


Wicedziekan
Okręgowej Rady Adwokackiej
adw. Władysław Finiewicz


Przewodniczący
Komisji Integracji Środowiskowej,
Sportu i Turystyki przy NRA
adw. Stanisław Estreich


Komandor Rajdu
adw. Paweł Surmacz 

Do pobrania:
1. Program Rajdu w formacie .docx i .pdf
2. Karta zakwaterowania w formacie .docx i .pdf
3. Formularz zgłoszenia w formacie .docx i .pdf


Szukaj na stronie