Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Strona główna / Aktualności / Ogólne / Relacja z Plenerowego Spotkania Dzieci Adwokatów oraz Aplikantów wraz z rodzinami

Relacja z Plenerowego Spotkania Dzieci Adwokatów oraz Aplikantów wraz z rodzinami

Wtorek, 19 06 2018, 16:01

 

Relacja z Plenerowego Spotkania Dzieci Adwokatów oraz Aplikantów Adwokackich z Rodzinami


W ubiegłym roku Okręgowa Rada Adwokacka po raz pierwszy zorganizowała letnie plenerowe spotkanie adwokatów oraz aplikantów adwokackich połączone z obchodzeniem radosnego święta „Dnia Dziecka”.

W tym roku, by tradycji stało się zadość, w dniu 16 czerwca 2018 roku odbyło się organizowane przez ORA w Lublinie drugie plenerowe spotkanie adwokatów i aplikantów Izby Adwokackiej w Lublinie. Od godziny 11, w pięknym ogrodzie Hotelu „Korona”, rozpoczęliśmy spotkanie, w którym brało udział ponad 130 osób, w tym 74 dzieci. Impreza jak widać cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem.

Pogoda dopisała, a dzieci brały udział w wielu grach i zabawach  prowadzonych przez grupę animatorów: między innymi szukały skarbu czy puszczały bańki mydalne.  Najciekawszą z zabaw, ku przerażeniu troskliwych mam, było polewanie się z armatek wodą. Temperatura szczęśliwie była wysoka więc chyba żadne z dzieci się nie przeziębiło, a by wystudzić jeszcze bardziej temperament naszych pociech można było poczęstować się lodami. Opiekunowie również brali udział w różnych konkurencjach, co wzbudziło niemały podziw, ale też i wesołość wśród publiczności. Mniejsze dzieciaki bawiły się na placu zabaw. Dzięki temu rodzicie i dziadkowie mogli w cieniu obserwować dzieci i cieszyć się rozmową w mniej formalnej atmosferze, bez krawatów i garsonek , co z pewnością sprzyja integracji środowiska.

Po niemalże trzygodzinnej zabawie wszyscy opuszczaliśmy miejsce naszego spotkania w radosnym nastroju, a gdzieniegdzie padały nieśmiałe propozycje organizowania przez Radę kuligu...

adw. Maciej Chorągiewicz
Członek ORA w Lublinie


Szukaj na stronie