Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Strona główna / Aktualności / Sport / Rajd Zamość 2018 - powołanie Klubu Rowerowego Adwokatury Polskiej

Rajd Zamość 2018 - powołanie Klubu Rowerowego Adwokatury Polskiej

Środa, 06 06 2018, 08:34

Zakończył się rajd „ZAMOŚĆ 2018”. Odegrany w niedzielę 3 czerwca hejnał z wieży ratuszowej oznaczał dla uczestników XI Ogólnopolskiego i XIX Izby Adwokackiej w Lublinie definitywny koniec spotkania osób wyznających podobne wartości w temacie aktywnego spędzania wolnego czasu.

Ważnym i historycznym akcentem już zakończonego rajdu była uroczystość powołania do życia KLUBU ROWEROWEGO ADWOKATURY POLSKIEJ. Wydarzenie to, tak bardzo wyczekiwane przez część środowiska palestry, wpisywało się także w cykl imprez towarzyszących obchodom 100-ej rocznicy Odrodzonej Adwokatury Polskiej.

Renesansowy Rynek Wielki stał się miejscem ogłoszenia i podpisania Aktu Założycielskiego Klubu. Dokument ten (w załączeniu) sygnowali adwokaci założyciele w osobach Andrzeja Kozielskiego, Pawła Surmacza i Cezarego Lipko. Z przyczyn osobistych nie mógł tego uczynić, nieobecny ciałem – obecny duchem, nasz Wielki przyjaciel Michał Olejnik.

Uroczystości dokumentowała lokalna telewizja TV oraz przedstawiciele prasy.

Dokonano wyboru władz Klubu i przyjęto jego Regulamin (w załączeniu). Prezesem Zarządu został adwokat Cezary Lipko z Izby Lubelskiej, Sekretarzem – adwokat Paweł Surmacz z Izby Rzeszowskiej a Skarbnikiem adwokat Sławomir Stolarz z Izby Lubelskiej.

adw. Cezary Lipko

Szersze sprawozdanie z rajdu „ZAMOŚĆ 2018” ukaże się w najbliższym czasie na stronach internetowych adwokatury oraz w Palestrze.

Materiał video dostępny pod adresem http://zamosc.tv/tv/14007-klub-rowerowy-adwokatury-polskiej/

Szukaj na stronie