Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Strona główna / Aktualności / Sport / Pierwszy Dzień Dziecka Palestry Lubelskiej - zaproszenie

Pierwszy Dzień Dziecka Palestry Lubelskiej - zaproszenie

Środa, 17 05 2017, 10:18

Pierwszy "Dzień Dziecka" Palestry Lubelskiej


W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie zapraszam adwokatów oraz aplikantów adwokackich wraz z dziećmi na organizowany przez Okręgową Radę Adwokacką Dzień Dziecka.

Zaplanowany na ten dzień jest przejazd koleją wąskotorową (http://www.nadwislanskakolejka.pl). wraz z wieloma atrakcjami. Wyjazd nastąpi ze stacji w Karczmiskach punktualnie o godzinie 10.00.

W międzyczasie oprócz podziwiania widoków z okien wagonów i wesołej konwersacji ze znajomymi będzie można dokonywać konsumpcji jedzenia oraz napojów przygotowanych przez restaurację. Około godziny 12.00 planowany jest postój na polanie, gdzie będzie się odbywać grillowanie, ognisko, a dla dzieci przewidzianych jest wiele atrakcji z grupą animatorów ale też i możliwość przejażdżki na koniach (pod okiem instruktorów).

Po 1,5 godzinnej zabawie na polanie zaplanowany jest powrót do stacji w Karczmiskach na godz. 14.00 i powrót do domów.

Koszt imprezy to 10 złotych od osoby obejmujący bilet na pociąg w dwie strony ;-), oraz jedzenie i napoje (bezalkoholowe).

Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenia do dnia 25 maja 2017 roku na adres mailowy adw.maciej_choragiewicz@o2.pl z dopiskiem „Wąskotorówka”.

W zgłoszeniu proszę o podanie imion i nazwisk osób biorących udział w imprezie. W przypadku rezygnacji z udziału wpisowe nie będzie zwracane z uwagi na koszty wynajęcia kolejki oraz cateringu.

Wpłaty za uczestnictwo proszę uiszczać w księgowości ORA w Lublinie lub na numer rachunku bankowego ORA Lublin:

SBP Spółdzielczy Bank Powiatowy w Piaskach, oddział Lublin
49 8689 0007 7000 4528 2000 0010

Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

adw. Maciej Choragiewicz
Członek ORA w Lublinie

Szukaj na stronie