Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Strona główna / Aktualności / Ogólne / Plenerowe Spotkanie Dzieci Adwokatów i Aplikantów oraz Ich Rodzin

Plenerowe Spotkanie Dzieci Adwokatów i Aplikantów oraz Ich Rodzin

Środa, 06 06 2018, 08:07

Zaproszenie Na Plenerowe Spotkanie Dzieci Adwokatów oraz Aplikantów wraz z Rodzinami

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie zapraszam adwokatów oraz aplikantów adwokackich wraz z dziećmi na organizowany przez Okręgową Radę Adwokacką „Dzień Dziecka” 16 czerwca 2018 roku, w sobotę o godzinie 10.30 w ogrodzie Hotelu „Korona” (Zemborzyce Tereszyńskie 97A, 20-515 Lublin).

Na ten dzień przewidzianych jest wiele gier i zabaw dla dzieci organizowanych przez grupę animatorów, które będą się odbywać w konwencji pirackiej. Dla dzieci przewidziane są napoje oraz posiłki: kiełbaski oraz hamburgery z grilla przygotowywane przez miejscowego mistrza kuchni, a także lody. Do dyspozycji rodziców pozostaje bar w hotelu.

Koszt imprezy to 15 złotych od dziecka. Wszystkich chętnych proszę o zgłoszenia do dnia 14 czerwca 2018 roku na adres mailowy adw.maciej_choragiewicz@o2.pl z dopiskiem „Dzień dziecka”.

W zgłoszeniu proszę o podanie imion i nazwisk osób biorących udział w imprezie. W przypadku niewzięcia udziału w imprezie wpisowe nie będzie zwracane. Wpłaty za uczestnictwo proszę uiszczać w księgowości ORA w Lublinie lub na numer rachunku bankowego ORA Lublin: SBP Spółdzielczy Bank Powiatowy w Piaskach, oddział Lublin, konto 49 8689 0007 7000 4528 2000 0010.

Ilość miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

adw. Maciej Choragiewicz
Członek ORA w Lublinie

Szukaj na stronie