Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Strona główna / Aktualności / Sport / Pierwszy Otwarty Turniej Adwokatów i Środowisk Prawniczych w Halowej Piłce Nożnej - relacja

Pierwszy Otwarty Turniej Adwokatów i Środowisk Prawniczych w Halowej Piłce Nożnej - relacja

Piątek, 05 01 2018, 09:42

W dniach 8-10 grudnia 2017r. w Zawoi koło Suchej Beskidzkiej odbył się I Otwarty Turniej Adwokatów i Środowisk Prawniczych w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Bielsku Białej.

W Turnieju udział wzięła również drużyna z Lublina w składzie: adw.  Andrzej Puchniarski, adw. Karol Peret, adw. Szymon Bajorek, adw. Tomasz Dański, adw. Michał Stec, adw. Paweł Włoch, adw. Adam Bratkowski, adw. Łukasz Szyszkowski i apl. adw. Damian Połowniak. Nasi Koledzy wykazali się ogromnymi umiejętnościami oraz zaangażowaniem, które zostało zauważone przez reprezentantów innych drużyn oraz organizatorów.

Na turnieju oprócz adwokatów reprezentowani byli przedstawiciele innych zawodów prawniczych z całej Polski, a nawet Ukrainy. Wszystkich połączył duch sportowej rywalizacji i dobrej zabawy. Przedstawiciele Izby Lubelskiej wywalczyli złoty puchar w turnieju kręgli oraz zwyciężyli w konkursie wiedzy o autach marki Volvo.

Uczestnicy mieszkali w usytuowanym wśród ośnieżonych szczytów gór hotelu „Beskidzki Raj” w Stryszawie. Uczestnicy wzięli ponadto udział w intersującym szkoleniu zawodowym o tematyce zmian w KPK oraz KK jak również dotyczącym błędu w sztuce medycznej i roszczeń pacjentów z tym związanych.

Organizatorzy zapowiadają, iż impreza stanie się cykliczną i mają nadzieję, że w przyszłym roku zgromadzi jeszcze większe grono piłkarzy oraz osób towarzyszących.
 
adw. Anna Kamińska

Szukaj na stronie