Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Strona główna / Aktualności / Doskonalenie zawodowe / Konferencja szkoleniowa Izby Adwokackiej w Lublinie, Nałęczów 5-7.10.2

Konferencja szkoleniowa Izby Adwokackiej w Lublinie, Nałęczów 5-7.10.2

Wtorek, 28 08 2012, 13:43

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie mam zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów Adwokatów do uczestnictwa w dorocznej konferencji, która odbędzie się w Nałęczowie w dniach 5-7. października 2012. Tym razem spotkamy się nie w Kazimierzu Dolnym, będącym od lat miejscem październikowych szkoleń adwokackich, lecz w położonym nieopodal pięknym uzdrowisku, którego urokami zachwycali się już St.Żeromski, B.Prus, H.Sienkiewicz, J.Lechoń, K.Iłłakowiczówna i wielu innych. Korzystać będziemy z obiektów SPA Nałęczów, zapewniających na wysokim poziomie usługi hotelowe i rekreacyjne wraz z kompleksem basenowym Atrium, w którym uczestnicy przebywający w Termach Pałacowych Nałęczowianka, Pawilonie Angielskim, Willi Uciecha (pokoje hotelowe) będą mogli zregenerować kondycję. Wykłady odbywać się będą w sali Nałęczowskiego Ośrodka Kultury (ul. Lipowa 6) – w zasięgu 5. minutowego spaceru od miejsc zakwaterowania.

Październikowe konferencje szkoleniowe Izby Lubelskiej wpisały się na trwałe w kalendarzu wydarzeń adwokackich, gromadząc nie tylko Koleżanki i Kolegów Adwokatów z Lubelszczyzny, ale także z całej Polski.

Tegoroczny program konferencji nie będzie miał jednego tematu wiodącego, lecz obejmie wykłady i dyskusje z zakresu różnych dziedzin prawa (wykłady i dyskusje panelowe dotyczące: tzw. „trudnych dowodów” w postępowaniu karnym – świadek koronny, incognito, materiały operacyjne, podsłuchy, kontrola operacyjna, przesyłka niejawnie nadzorowana, zakup kontrolowany; ostatnich nowelizacji w KPC – m.in. stosowanie klauzuli dobrych obyczajów; problematyki etyki zawodowej i postępowań dyscyplinarnych). Jako wykładowców i panelistów będziemy mieli możliwość spotkać i wysłuchać m.in. Sędziego Sądu Najwyższego W. Kozielewicza, prof. dra hab. A. Jakubeckiego, adw. J. Naumanna, prof. dra hab. A.Tarachę, prokuratora W. Gresztę.

Zapraszając do Nałęczowa pragnę zauważyć, że uczestnictwo w konferencji, z uwagi na jej zakres tematyczny i czasowy, uczyni zadość wypełnieniu rocznego obowiązku doskonalenia zawodowego adwokatów.

adw. Piotr Sendecki
Dziekan
Okręgowej Rady Adwokackiej
w Lublinie

Szukaj na stronie