Korzystamy z plików cookies zapisujących dane użytkownika. Przeglądając naszą stronę wyrażasz zgodę na ich używanie. Według obecnie obowiązujących przepisów prawa możesz je wyłączyć zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej »
zamknij
Strona główna / Aktualności / Sport - 2017
 

XXXIV Mistrzostwa Narciarskie!

Komitet Organizacyjny przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach pod patronatem adwokata Jerzego Zięby, dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach, adwokata Stanisława Estreicha Przewodniczącego Komisji Integracji Środowiskowe...
więcej 

Rejs Adwokacki 2017 - szczegółowe informacje

Okręgowa Rada Adwokacka w Olsztynie po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić Państwa do uczestnictwa w XXVII Ogólnopolskim Rejsie Adwokackim im. adw. Marii Budzanowskiej po Jezioraku. Rejs odbędzie się pod patronatem Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej adwokata Jacka Treli oraz Przew...
więcej


 

V Otwarty Turniej Piłki Nożnej Adwokatury Polskiej

Izba Adwokacka w Warszawie wraz z Komisją Integracji Środowiskowej Kultury Sportu i Turystyki Naczelnej Rady Adwokackiej zaprasza wszystkich członków samorządów zawodów prawniczych na V Otwarty Turniej Piłki Nożnej Adwokatury Polskiej („Turniej”).<...
więcej


 

Relacja ze szkolenia motocyklowego

W dniu 29 kwietnia 2017 roku na torze Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy w Lublinie od godziny 8.30 odbyło się szkolenie dla prawników motocyklistów z zakresu bezpiecznej jazdy jednośladem.

więcej 

Pierwszy Dzień Dziecka Palestry Lubelskiej - zaproszenie

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie zapraszam adwokatów oraz aplikantów adwokackich wraz z dziećmi na organizowany przez Okręgową Radę Adwokacką Dzień Dziecka.

Zaplanowany na ten dzień jest przejazd koleją wąskotorową (więcej


 

Rejs Adwokacki 2017 - przedłużony termin zgłoszeń

Okręgowa Rada Adwokacka zawiadamia uprzejmie, iż termin zgłoszeń na Rejs Adwokacki 2017 został przedłużony do dnia 10 czerwca 2017 roku.

Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdą Państwo pod adresem więcej


 

III Otwarty Letni Turniej Prawników w Tenisie

W dniach 10-11 czerwca br na kortach KS Budowlani Lublin przy ul. Krasińskiego 11 w Lublinie odbędzie się III Otwarty Letni Turniej Prawników w Tenisie.

Wszelkie informacje na temat wydarzenia znajdą Państwo w więcej


 

V Wędkarskie Mistrzostwa Adwokatów

Okręgowa Rada Adwokacka w Lublinie wraz z Komandore...
więcej 

XVI Spływ Kajakowy Brdą im. Adwokata Romana Latosa

Komisja Integracji Środowiskowej, Sportu, Turystyki i Wypoczynku Naczelnej Rady Adwokackiej wraz z Okręgową Radą Adwokacką w Bydgoszczy zapraszają wszystkich zainteresowanych na XVI Spływ Kajakowy Brdą im Adwokata Romana Latosa.


Odcinek jednej z ...
więcej 

Sprawozdanie z Okuninki